• מועצת האופטומטריסטים בישראל

קורס מתקדם בעדשות מגע

תחום עדשות המגע מתחדש ללא הרף. הדבר מחייב את האופטומטריסטים להתעדכן בשינויים ובחידושים האחרונים ולהעמיק ולהרחיב את הידע שברשותם ואת כישוריהם המקצועיים.


על מנת לענות על הצרכים בתחום זה, המכללה לאופטומטריה מציעה לראשונה בארץ, קורס מתקדם בעדשות מגע שמטרתו להציג את המילה האחרונה בתחום זה, תוך העמקת הידע היוני והקליני בעדשות מגע.

הקורס יהיה בהיקף של 60 שעות אקדמיות וייפתח ב07.07.09. הוא יתקיים בכל יום שלישי אחה"צ במשרדי חברת "ג'ונסון & ג'ונסון" בשפיים. בסיומו תינתן למשתתפים תעודת גמר.

מרכז הקורס הינו ניר ארדינסט, יו"ר החוג לעדשות מגע במועצת האופטומטריסטים.

מרצים ומומחים נוספים:


יו"רהחוג לרפואת עיניים באוניברסיטה העברית בירושלים, סגן מנהל מחלקת עיניים בבית חולים אסף הרופא ומנהל מרפאת קרנית, מנהלת המרכז למחלות עיניים בילדים הדסה עין כרם, מנהל המערך לגנטיקה אקולרית הדסה עין כרם, יו"ר המכללה לאופטומטריה,יו"ר מועצת האופטומטריסטים, מנהל המרפאות לעדשות מגע במכללת הדסה, סגן מנהל מרפאות עיניים במכללת הדסה, אחראי מרפאת אופטומטריה ואופטומטריסט ראשי במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים, ראש החוג לעדשות מגע ופני שטח העין באיגוד רופאי העיניים, אחראית מרפאת אוביאיטיס בהדסה עין כרם, יו"ר החוג לאופטומטריה במכללת הדסה בעבר ובהווה, סגן מנהל מרפאות עיניים במכללת הדסה ועוד רופאי עיניים ואופטומטרסטים בכירים.

בין נושאי הקורס:

מנגנוני הגנה של משטח העין ,אבחנה מבדלת של העין האדומה, השתלת קרנית לאופטומטריסטים והתאמת עדשות מגע, עדשות מגע טיפוליות, עקרונות ופרקטיקה של התאמת עדשות מגע קשות ,התאמת עדשות מגע לאחר ניתוח תשבורת, עקרונות ופרקטיקה של מיפוי קרנית, אלרגיה ועדשות מגע, חידושים בעדשות מגע, יובש ועדשות מגע, טיפול וניקיון בעדשות מגע, סיבוכים של עדשות מגע, התאמת ובחירת עדשות מגע לפי מרשמים מורכבים, עדשות מגע קוסמטיות, שליטה בקוצר ראייה ע"י עדשות מגע, אורטוקרטולוגיה, תמונות פלורסין ועדשות מגע, השימוש במנורת סדק ואבחון בעזרת צבענים אוקולרים, הרכבה ממושכת של עדשות מגע, טיפול בסיבוכי עדשות מגע, קרטוקנוס ועדשות מגע, ניפוק מרשמים מורכבים בעדשות מגע בשיטת ביאקולר ,(biocular) מבוא לגנטיקה של העין וגנטיקה של קוצר ראייה, תרפיה ויזואלית בעזרת עדשות מגע, אנטומיה של התאמת עדשות מגע, השימוש של מנורת סדק בפרקטיקה של עדשות מגע, התאמת עדשות מגע רכות טוריות, עקרונות ופרקטיקה של התאמת עדשות מגע רכות, גירוד ועדשות מגע, עדשות מגע פודיאטריות והתאמת עדשות מגע לילדים ולמבוגרים, התאמת עדשות מגע מולטיפוקל, השפעת סטרואידים ותרופות על המשטח האקולרי הקדמי, מחלות סיסטמיות המשפיעות על המשטח הקדמי של העין, עדשות מגע וראייה ירודה, תעופה צלילה ועדשות מגע,התאמת ע.מ.קשות עם PIGGYBACK בקרנית לא סדירה והבנות במיפוי קרנית, עדשות מגע וספורט.


הקורס נערך בתאום עם מועצת האופטומטריסטים בישראל ולחברי המועצה ניתנת הנחה כספית מיוחדת בדמי ההשתתפות (כולל אופטומטריסטים שיצטרפו למועצה עד תחילת הקורס).


אנא הקדימו להירשם ובכך תשריינו את מקומכם.


את טופסי הרישום בצרוף המחאות התשלום יש לשלוח בהקדם למשרדי המכללה לאופטומטריה בישראל, ת.ד. 2826, ת"א, 61027. ניתן לשלם בכרטיס אשראי באמצעות פקס. מס' 03-5602612.

תודתנו נתונה לחברתJohnson &Johnson Vision Care המעניקה חסות בלעדית לקורס זה.


נא ללחוץ כאן עבור תוכנית הקורס וכאן עבור טופס ההרשמה.